betgen
  •  
     UEFA European Championship
  • 1X2
  • AltÜst
  • 18/06 19:00
  • Croatia - Czech Republic
  • 1X 2
  • 22/06 22:00
  • Czech Republic - England
  • 1X 2
  •  
     Euroleague
  • 1X2
  • 22/10 20:00
  • BC Zalgiris - Valencia Basket
  • 22/10 20:00
  • Zenit Saint Petersburg - Olimpia Milano
  • 22/10 21:00
  • Alba Berlin - Saski Baskonia
  • 22/10 21:00
  • Panathinaikos BC - Fenerbahce
  • 22/10 21:45
  • KK Crvena Zvezda - PBC CSKA Moscow
  • 23/10 20:00
  • BC Khimki - Maccabi Tel Aviv
  • 23/10 20:30
  • Anadolu Efes - Asvel Lyon
  • 23/10 21:30
  • Bayern Munich - Olympiacos Piraeus BC
  • 23/10 22:00
  • FC Barcelona Basquet - Real Madrid
  • 29/10 19:00
  • PBC CSKA Moscow - Valencia Basket
  • 29/10 19:00
  • Zenit Saint Petersburg - Panathinaikos BC
  • 29/10 21:05
  • Maccabi Tel Aviv - Fenerbahce
  • 29/10 21:45
  • Asvel Lyo - Villeurbanne
  • 29/10 22:00
  • Real Madrid - Bayern Munich
  • 30/10 19:00
  • BC Khimki - KK Crvena Zvezda
  • 30/10 21:00
  • Olympiacos Piraeus BC - Anadolu Efes
  • 30/10 21:45
  • Olimpia Milano - Alba Berlin
  • 30/10 22:00
  • Saski Baskonia - FC Barcelona Basquet
  • 05/11 19:00
  • Zenit Saint Petersburg - Olympiacos Piraeus BC
  • 05/11 19:30
  • Anadolu Efes - Maccabi Tel Aviv
  • 05/11 21:00
  • Alba Berlin - FC Barcelona Basquet
  • 06/11 20:00
  • BC Zalgiris - Real Madrid
  • 06/11 21:30
  • Panathinaikos BC - PBC CSKA Moscow
  • 06/11 21:30
  • Bayern Munich - KK Crvena Zvezda
  • 06/11 22:00
  • Valencia Basket - Olimpia Milano
  • 12/11 19:00
  • PBC CSKA Moscow - Saski Baskonia
  • 12/11 21:00
  • Olympiacos Piraeus BC - Alba Berlin
  • 12/11 21:05
  • Maccabi Tel Aviv - BC Zalgiris
  • 12/11 22:00
  • FC Barcelona Basquet - Fenerbahce
  • 13/11 19:00
  • BC Khimki - Olimpia Milano
  • 13/11 20:00
  • KK Crvena Zvezda - Real Madrid
  • 13/11 21:00
  • Panathinaikos BC - Anadolu Efes
  • 13/11 21:30
  • Bayern Munich - Valencia Basket
  • 13/11 21:45
  • Asvel Lyo - Villeurbanne
  • 17/11 19:00
  • Zenit Saint Petersburg - BC Khimki
  • 17/11 19:30
  • Anadolu Efes - Bayern Munich
  • 17/11 20:00
  • BC Zalgiris - PBC CSKA Moscow
  • 17/11 22:00
  • Valencia Basket - Panathinaikos BC
  • 18/11 21:00
  • Alba Berlin - Asvel Lyon
  • 18/11 21:45
  • Olimpia Milano - KK Crvena Zvezda
  • 18/11 22:00
  • FC Barcelona Basquet - Olympiacos Piraeus BC
  • 18/11 22:00
  • Real Madrid - Maccabi Tel Aviv
  • 19/11 21:30
  • Bayern Munich - PBC CSKA Moscow
  • 19/11 22:00
  • Saski Baskonia - Panathinaikos BC
  • 20/11 21:00
  • Alba Berlin - Zenit Saint Petersburg
  • 20/11 21:45
  • Asvel Lyo - Villeurbanne
  • 20/11 21:45
  • Olimpia Milano - BC Zalgiris
  • 20/11 22:00
  • Valencia Basket - Maccabi Tel Aviv
  • 26/11 19:00
  • PBC CSKA Moscow - Real Madrid
  • 26/11 20:00
  • KK Crvena Zvezda - Anadolu Efes
  • 26/11 20:00
  • BC Zalgiris - Zenit Saint Petersburg
  • 26/11 21:00
  • Olympiacos Piraeus BC - Saski Baskonia
  • 26/11 21:05
  • Maccabi Tel Aviv - Olimpia Milano
  • 27/11 19:45
  • Fenerbahce - Valencia Basket
  • 27/11 21:00
  • Panathinaikos BC - Bayern Munich
  • 27/11 21:45
  • Asvel Lyo - Villeurbanne
  • 03/12 19:00
  • Zenit Saint Petersburg - Fenerbahce
  • 03/12 19:00
  • PBC CSKA Moscow - Olympiacos Piraeus BC
  • 03/12 21:05
  • Maccabi Tel Aviv - KK Crvena Zvezda
  • 03/12 21:45
  • Olimpia Milano - Panathinaikos BC
  • 03/12 22:00
  • Valencia Basket - Alba Berlin
  • 04/12 19:30
  • Anadolu Efes - Saski Baskonia
  • 04/12 20:00
  • BC Zalgiris - FC Barcelona Basquet
  • 04/12 22:00
  • Real Madrid - Asvel Lyon
  • 10/12 22:00
  • Valencia Basket - Anadolu Efes
  • 10/12 22:00
  • Saski Baskonia - Maccabi Tel Aviv
  • 10/12 22:00
  • Real Madrid - Zenit Saint Petersburg
  • 15/12 19:00
  • PBC CSKA Moscow - Anadolu Efes
  • 15/12 20:00
  • KK Crvena Zvezda - Alba Berlin
  • 15/12 21:00
  • Panathinaikos BC - Real Madrid
  • 16/12 19:00
  • Zenit Saint Petersburg - Bayern Munich
  • 16/12 21:00
  • Olympiacos Piraeus BC - Valencia Basket
  • 16/12 22:00
  • FC Barcelona Basquet - BC Khimki
  • 17/12 19:30
  • Anadolu Efes - Olimpia Milano
  • 17/12 21:00
  • Panathinaikos BC - Alba Berlin
  • 18/12 19:00
  • PBC CSKA Moscow - Zenit Saint Petersburg
  • 18/12 20:00
  • KK Crvena Zvezda - Valencia Basket
  • 18/12 21:00
  • Olympiacos Piraeus BC - Real Madrid
  • 18/12 21:30
  • Bayern Munich - Saski Baskonia
  • 18/12 22:00
  • FC Barcelona Basquet - Maccabi Tel Aviv
  •  
     UEFA Europa League
  • 1X2
  • AltÜst
  •  
     Latvian-Estonian League
  • 1X2
  •  
     UEFA Nations League
  • 1X2
  • AltÜst
  •  
     FIBA Champions League
  • 1X2
  • 27/10 18:30
  • Turk Telekom BK - Hapoel Jerusalem
  • 27/10 21:30
  • Bilbao Basket - Pinar Karsiyaka
  • 27/10 21:30
  • Fortitudo Bologna 103 - Brose Baskets Bamberg
  • 28/10 18:00
  • Darussafaka - Filou Oostende
  • 28/10 21:30
  • CB Miraflores - New Basket Brindisi
betgen

ÜYE GİRİŞİ

YENİ ÜYE KAYDI

BU ÖZELLİK ÜYELERE ÖZELDİR

Bu özellikten faydalanabilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Henüz üyeliğiniz bulunmuyorsa! Bir dakika içinde üye olabilirsiniz.